ADI SOYADI GÖREVİ BAŞ. TARİHİ BİT.   TARİHİ SÜRESİ
Doç.Dr.Veysel GÜMÜŞ Başkan 28.01.2019 28.01.2022 3 YIL
Dr.Öğr.Üyesi Hasan ŞAHİN Üye 09.12.2019 09.12.2022 3 YIL
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet KUŞ Üye 09.12.2019 09.12.2022 3 YIL
Dr.Öğr.Üyesi Erdal YILDIRIM Üye 09.12.2019 09.12.2022 3 YIL
Öğr.Gör.Cihat BENGİ Müdür Yrd. (Üye) 18.11.2019 28.01.2022 3 YIL
Muslüm CESUR Raportör Yüksekokul Sekreteri