Kişisel Bilgiler : Öğr. Gör. Haşim AKDAĞ
E-Posta : hasimakd@harran.edu.tr
Web : -
Telefon : -
Doğum Yeri / Doğum Yılı : Mardin/ 1991
Uyruk : Türkiye
     
Eğitim Bilgileri :
Doktora
Yüksek Lisans : Anadolu Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Mimari Koruma ABD, Mimari Koruma Bölümü (2016-Devam Ediyor)
Lisans : Mustafa Kemal Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü (2011-2015)
Yabancı Dil : İngilizce
   
Tezler :
   
   
   
Sunulan Bildiriler:
1  Akdağ, H. ve Halaç, H.H. ve Bekki, A. 2017. ‘‘Mardin ve Kızıltepe’de Yaşayan İlköğretim 7.Sınıf Öğrencilerinin Tarihi ve Kültürel Mirası Tanıma ve Korunmasına Yönelik Farkındalıklarının Ölçülmesi’’. Sunulu Bildiri. 1.Uluslararası Sosyal Bilimler ve Eğitim Araştırmaları Sempozyumu (ISCER). 3-5 Kasım 2017. Antalya
2  Halaç, H.H.  ve Akdağ, H. 2017. ‘‘Taşınmaz Kültür Varlıklarının Stratejik Planlarının Oluşturulmasında SWOT Analiz Yöntemi: Mardin Kasımiye (Sultan Kasım) Medresesi Örneği’’. Sunulu Bildiri. 1.Uluslararası Sosyal Bilimler ve Eğitim Araştırmaları Sempozyumu (ISCER). 3-5 Kasım 2017. Antalya
   
Yayınlar:
1 Akdağ, H. ve Halaç, H.H. ve Bekki, A. 2018. ‘‘Mardin ve Kızıltepe’de Yaşayan İlköğretim 7.Sınıf Öğrencilerinin Tarihi ve Kültürel Mirası Tanıma ve Korunmasına Yönelik Farkındalıklarının Ölçülmesi’’. The Journal of International Lingual, Social and Educational Sciences (JILSES) (Cilt:4-Sayı:1 –Haziran 2018’de Yayınlanacak)
2 Halaç, H.H.  ve Akdağ, H. 2018. ‘‘Taşınmaz Kültür Varlıklarının Stratejik Planlarının Oluşturulmasında SWOT Analiz Yöntemi: Mardin Kasımiye (Sultan Kasım) Medresesi Örneği’’. The Journal of International Lingual, Social and Educational Sciences (JILSES) (Cilt:4-Sayı:1 –Haziran 2018’de Yayınlanacak)
Verdiği Dersler :
 
Akademik Görevler:
Öğr. Gör. : Harran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 2018-
   
İdari Görevler:
   

BOLOGNA

 

KALİTE YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ

HAFTALIK DERS PROGRAMI (2020-2021 GÜZ)

BİLGİ SİSTEMİ

E-BÜLTEN


E-Bülten